Jak odpoczac i wyciszyc sie w gorach

Jak odpoczac i wyciszyc sie w gorach

Te dni każdy jest w pośpiechu, aby dostać się gdzieś i coś zrobić. To niesamowite, jak w ciągu kilku lat technologia uprościła nasze życie, abyśmy mogli mieć więcej czasu, aby zrobić setki zadań wydaje się, chcesz zrobić mniej niż 24 godzin. I tak trzymać pakowania coraz więcej działań w naszym codziennym harmonogramem priding się od dobrego zarządzania czasem, podczas gdy w rzeczywistości mamy tylko podkreślając się na zewnątrz i noszenia się cienka.ubezpieczenie samochodu dla młodych kierowców

Kobiety nauczono wierzyć, że poświęcenie czasu, żeby pielęgnować ich duszami jest aktem egoizmu. Prawda jest taka, że ??każdy korzysta, gdy kobieta dba wystarczy poświęcić kilka minut, aby opiekować się siebie fizycznie, duchowo i emocjonalnie.

Słyszałem kiedyś, ktoś powiedział, że kobiety tylko iść do salonu piękności, aby uzyskać aktualne informacje na temat najnowszych plotek. To może być prawdą dla niektórych, ale większość kobiet uwielbiam być rozpieszczany i oddawał. Nie ma w tym nic złego, że gdy jest to zrobione prawidłowo; ponieważ „me time” powinna wynosić około regenerujące, odświeżające i przywracanie ciało, umysł i duszę. Nie daj się tak pochłonięci fizyczną metamorfozę, że można zapomnieć o innych równie ważnych aspektów. I pamiętaj, że jesteś piękna i wyjątkowa, więc nauczyć się kochać i akceptować siebie takim jaki jesteś. Oto kilka propozycji niedrogich:

Aby uzupełnić swój umysł, sprawiają, że nawyk czytania czegoś inspirującego, co najmniej raz dziennie. Poświęć kilka minut, aby myśleć o tym, co czytasz, a jeśli to działa dla Ciebie, zanotować swoje myśli. Inne wielkie propozycje: kupić dobrą książkę co miesiąc i zwijają się w swoim ulubionym fotelu, co najmniej raz dziennie, aby przeczytać kilka rozdziałów, przyłączyć się do klubu książki lub napisać własną powieść.

Aby zregenerować swoje ciało, wybierz rodzaj aktywności fizycznej cieszyć się i decydują się zaangażować w nim tak często, jak to możliwe. Ja osobiście cieszyć energiczny spacer . Jak chodzę, spędzam czas w spokojnej medytacji i modlitwy. Nie dopuścić myśli po prostu dryfować podczas ćwiczeń. Byłbyś zdumiony wspaniałych pomysłów i rozwiązań można wymyślić podczas treningu. Co najważniejsze, trzymać się go i cieszyć się wynikami.

Aby pielęgnować swoją duszę, wymyślić coś dobrego można zrobić dla kogoś innego codziennie, a następnie zrobić. To nie musi być nic duże lub drogie. Proste, przemyślane gesty są wystarczające, by czyjś dzień. Jeśli wolisz bardziej spontaniczne, bądź na poszukiwaniu nowych możliwości, aby być miły. Pewnego deszczowego popołudnia, postanowiłem wybrać się na spacer w czasie przerwy na lunch. Jak zaokrąglony narożnik, zauważyłem dobrze ubrana kobieta biegnący od budynku do budynku, znajdując tymczasowe schronienie, gdy próbowała przejść w deszczu. Ponieważ miałem parasola, pobiegłem do niej i tak miała zamiar pędzić w deszczu jeszcze raz, ja podszedłem i osłonięta nią. Wyraz jej twarzy, a jej serdeczną wdzięcznością było wystarczające, aby utrzymać mnie uśmiechając się przez kilka godzin później.

Aby zrelaksować się po długim dniu, krok na zewnątrz i podziwiać zachód słońca. Jeśli jest to możliwe, usiądź w wygodnym fotelu i popijać rumianku. Wystarczy popatrzeć na jego wielkości i liczyć swoje błogosławieństwa. Mój znajomy popełnił ten swój wieczorny rytuał. Ona potwierdza, że ??zaledwie kilka minut są wystarczające dla odmłodzenia.

Gdy spędzasz czas dbanie o siebie, zdasz sobie sprawę, co wspaniałą osobą jesteś i będziesz wtedy w stanie dotrzeć do swoich bliskich.

Artykuł dzięki: tanie oc dla młodych kierowców