Literatura – ksiazki o turystyce, podrozach

Wyrażenie „Blaze szlak” pochodzi od znaku blaze na twarzy konia. Gdy badacze przeniesiony przez las, są karbowane drzewa w kształcie tego „blasku” jako markera. Była to mapa do zwolenników; system wytyczne, aby pomóc przejść przez podróżnych nieznanym terytorium.

Dziś idę przez przetarł ścieżki dla pisarzy; Obserwuję karbowaną drzew.konstrukcje betonowe

oFirst Notch – Narzędzia

Nowi autorzy powinni mieć podstawowe narzędzia; kilka słowników; tezaurus; i książki odniesienia gramatyki. Po prostu nie można wyprodukować dobrego pisania, jeśli brak podstawowych środków komunikowania. I nie, nie trzeba żadnego specjalnego wykształcenia, aby stworzyć wysokiej jakości pracy. Edukacja formalna nie zawsze jest równoznaczny z utalentowanego pisarza. Ale trzeba posiadać miłość do nauki i mają głęboki ciekawość świata, w którym żyjesz.

oSecond Notch – Nauka

Zwiększ swoje umiejętności poprzez zanurzenie. Czytanie jest naturalnym sposobem na poprawę gramatyki, ortografii i słownictwa. Będziesz zaskoczony, jak polerowane Twój tekst staje się po prostu czytać. Jeśli masz to gorące pragnienie, aby pisać i pisać dobrze, stał się zapalonym czytelnikiem.

oThird Notch – mają plan

Zamówienie jest wyrażona w postaci programu. Muszę pracować podstaw w moim umyśle, aby zastosować swoje umiejętności. Nie chcąc nie chcąc, pomysły przypadkowy, hit-or-miss. Stałe badania jest podstawą dla każdego przedsięwzięcia.

oFourth Notch – nie spieszą

Cierpliwość jest cnotą. Tak, to jest stare powiedzenie, ale niesie ze sobą głęboką prawdę. Pisanie wymaga czasu. To wycięcie przypomina podróżnym, że czas jest obfite; Czas jest zawsze hojny. Nie ma potrzeby się spieszyć przez las. Jeśli zapomnimy tej lekcji, często faworyzują ilości nad jakością, a czytelnik pozostaje z tandetnym produktem.

oFifth Notch – oczyścić Pisanie

Zawsze pozostają świadomi czytelnika poprzez sprawdzanie gramatyki i pisowni. Staraj się trzymać w „sweet spot”, łącząc interesujących faktów z polotem artystycznym. Ponownie przeczytać swoją pracę; spojrzeć wstecz do czwartego wycięcia; bądź cierpliwy.

oFifth Notch – Bądź oryginalny

Nie ma nikogo, a mam na myśli nikogo, tak jak ty. Żaden inny pisarz może wyrazić to, co widzisz; wyrażenie siebie jest bardzo indywidualistyczne; czy piszesz na fakty jakubisiak.pl/zaklad-pogrzebowy-warszawa-brodno/, lub biorąc czytelnika w świat fikcji; to wszystko, co. Porozmawiaj ze swoim własnym głosem, a nie próbować naśladować żadnego innego pisarza.

Te pierwsze pięć nacięć na drzewach nie prowadził mnie w głąb lasu. Istnieje wiele innych „licha” do naśladowania, jak pracować samodzielnie za pośrednictwem tej ścieżki. Być może pod koniec podróży Nauczę umiejętności płonące. To zawsze jest zabawa, aby stworzyć nasz własny ślad.

Artykuł dzięki: