Media – wplyw na promowanie turystyki

Czy osoba oskarżona o popełnienie przestępstwa naprawdę uczciwą szlak będąc osądzony przez media? Gdyby media nawet omawiać tę person`s próby, zanim ta osoba jest wysyłany do procesu? Czy sąd wybrać bezstronnej jury dla każdej ścieżki, gdy istnieje ciągle mówić o tak wielu wysokich szlaków profilu, gdzie dana osoba jest oskarżony o morderstwo?nasza strona www Jurorzy są skażone przez to, co widzą i słyszą w mediach o osobie, że kiedy są w jury? Gdyby media nawet mówić o jakiejkolwiek osobie, która zamierza stać szlak?

Uważam, że żadna osoba oskarżona o A powinien być oceniany przez media, bo ta osoba jest niewinna do czasu udowodnienia winy przez jury złożone z jego filarów. Nie sądzę, że każda osoba, która będzie zbliża się do służby jury nie będą widzieć ani słyszeć jakieś informacje o tej osobie. Nie sądzę, że każda osoba, media powinny być pytaniem każdą osobę o osobie, która jest oskarżona o popełnienie przestępstwa. Nie mówię media, by nie mówić o wysokim profilu przypadkach. Myślę, że media muszą być bardzo ostrożnym, jak szlak jest objęty. Mam nadzieję, że jurorzy naprawdę nie oglądam każde przestępstwo znajdują omawiania głośnych przypadkach, ponieważ po jurorem słyszy dowody, że człowiek nigdy nie dostanie uczciwą szlak. Gdy człowiek słyszy jakieś dowody na temat szlaku tej osoby zaraz tarty, aby zastanowić się, czy dana osoba rzeczywiście popełnienia tego przestępstwa.

Czy istnieje jakiś sposób, aby zasłonić prawdziwe potencjalnych jurorów z oglądania telewizji lub czytania nowy papier o tej głośnej zbrodni przypadku? Myślę, że gdy dana osoba zaczyna słuchanie lub oglądanie o wysokim profilu morderstwa przypadku powinny one ustąpić z obowiązku jury aby zapewnić, że szlak jest uzasadniona. Nie mogę zobaczyć, jak wysoki profil przypadkach o seryjnym mordercy, powinny być omawiane w mediach przed rozpoczęciem szlaku. Jak każda osoba może znaleźć dwanaście perspektywiczne jurorów, które nie czytają gazety lub oglądać programy telewizyjne, gdzie wszystkie te pokazy przestępcze rozmawiać o to, co odrażające zbrodnie zostały popełnione przez tego seryjnego mordercy?

Znalazłem się oglądanie tych wszystkich przestępstw, które zostały popełnione, a zacząć myśleć o tym, że osoba naprawdę nie popełnia przestępstwa, że ??haniebne. Nie mówię, że ta osoba jest winna po prostu zacząć, aby rozpocząć wprowadzanie dowodów wraz z mediów wynika, że ??oglądam. Jak człowiek może nie uniknąć oglądania lub czytania o dowód, że jest całym zobaczyć i przeczytać? Na samą myśl o tym, co to za człowiek może zrobić jakąś zbrodnię, że haniebne innej osobie rozpoczyna widzowie mógłbyś myśleć o tych zbrodniach.

Wierzę, że każdy człowiek jest niewinny do czasu udowodnienia winy w sądzie. Zastanawiam się tylko, czy media powinny być stale mówimy o takich przypadkach wysokim profilu? Czy to naprawdę sprawiedliwe dla prawników, aby mówić w mediach o tym, jak bronić lub skazać osobę, co się dzieje na trasie? Wierzę, że jest gotowy do person`s prawnika do obrony swoich klientów, bez pomysłów z ludzi mediów. Czy istnieje prawdziwa sprawiedliwość, gdy dana osoba jest już skazany w naszych mediach? Wiem, że ludzie mediów poinformować widzów, że wszyscy ludzie są niewinni, aż udowodni mu się winy, ale większość widzów już myśleć o jakichkolwiek dowodów, że osoba słyszy o. Rozumiem, że głośnych przypadkach przynieść wysokie oceny. Zastanawiam się tylko, jak wiele mediów wpływa sprawiedliwego szlak w tych głośnych przypadkach.

Gdyby media nawet zapytać, ile czasu powinny być podawane w dużych sprawach profilu? Czy wpływa to na ostateczną rozprawę skazania? Czy cała presja opinii publicznej wpływają na skazanego karę person`s więzienia? Zastanawiam się, ile wiadomości mediów wpływa na karę śmierci? Są to wszystkie pytania, które zastanawiam się w wysokich przypadkach nasza strona internetowa profilu. Ile mediów naprawdę wpływa na system wymiaru sprawiedliwości? Co się dzieje, gdy osoba skazana za morderstwo w przypadku głośnych uzyskać sprawiedliwy ślad śmierć fazie karnego szlaku?

Żałuję, że nie mogłem sobie odpowiedzieć na te pytania. Zawsze będę się zastanawiać, ile reklama wpływa tak wiele głośnych przypadkach. Could jury lub juror naprawdę być powstrzymany przez taki błyskawiczny mediów w wysokich przypadkach profilu? Jak można nie każda jurorem słyszałem najmniejszy kawałek jeden spiętrzenie materiału dowodowego z udziałem takiego przypadku wysoki profil, który jest ciągle w wielu mediach? Czy mając tak wysoki życie profil pomóc tej osobie w przypadku wysokiej profil? Czy osoba sławę pozwalają jurorem naprawdę uwierzyć, że taki ładny sławny człowiek może nawet popełnić taką zbrodnię? Czy sława i bogactwo daje wysoką osobę profil i przewagę w mediach i salę sądową?

Zastanawiam się, czy juror, który podziwiał tę osobę sławną i bogatą mógłby kiedykolwiek uwierzyć, że ta osoba mogła popełnić przestępstwo jak morderstwo pierwszego stopnia? Zastanawiam się, czy oglądanie telewizji niektóre osoby na pokaz lub kręcenia filmów wpłynęłoby się pochodzić z morderstwa przypadku wysokiej profil? Czy mając bogactwo pieniądze i sława umożliwić osobie lepszą szansę bycia uniewinniony?

Chciałbym mieć odpowiedź na wszystkie te pytania. Wierzę, że mogę tylko zastanawiać się, jak mediów wpływa głośnych przypadkach i ludzi wysokiego profilu na szlaku. Może kiedyś znajdę odpowiedzi na te pytania.

Jak zawsze piszę z szacunkiem.

Nazywam się Mike Carvell, głosu. Mam nadzieję, że zostanie to odczytane przez wszystkich wydawców i że zgadzają się ze mną, że musimy nawołuje do zmian. Wierzę, że jeśli będziemy działać razem możemy zmienić wiele problemów, przed którymi stoi nasz kraj dzisiaj.

Wierzę, że jeśli umieścić kolumnę i szacunek na linii, że wszyscy możemy dokonać tej kolumnie głosu dla wszystkich ludzi, mam na myśli wszystkich ludzi. Powiedz mi, co chcesz zmienić, i będę tę kolumnę szczery, bezpośredni, a do tego stopnia ze zobowiązaniem – trzeba wpływać na zmianę.

Po raz kolejny, potrzebuję twojej pomocy szacunku i zaangażowania, aby to osiągnięcie możliwe. I nie tylko wierzyć w wszyscy Amerykanie, ale prawa i szacunek wśród was wszystkich, aby to zobowiązanie, za które będę pisać z całą szczerością i szacunkiem i siły, że mogę.

Artykuł dzięki: