Obserwacja gwiazd podczas marszu

Obserwacja gwiazd podczas marszu

Według astrologii, dokładne położenie Księżyca w czasie swojego urodzenia determinuje reakcję emocjonalną na świat wokół ciebie. Podczas astrologicznych słonecznych kolorach twoi zewnątrz agresywnych działań, księżyc dyktuje swoje wewnętrzne, pasywny lub receptory wzywa. Księżyc to „żeński energia” – reprezentuje typ pielęgnowaniu energię projekcie i / lub rodzaj macierzyństwa was otrzymał jako dziecko. Dzisiaj omówimy Księżyc w Scorpio.

Scorpio Księżyc: Radość i ból

Księżyc jest dosłownie w jego upadku, czy finał, w tym znaku. Z tego powodu, ludzie Scorpio księżyca są znane chwytak ze sobą w środku. Zazwyczaj doświadczyć wszystkich emocji bardzo głęboko i całkowicie – ecstasy, smutek, podniecenie … i tak, ich nastroje, gdy sprowokowany, może być wybuchowa. Sprawę komplikuje fakt, Skorpion Księżyc ludzie traktują własne uczucia jako źródło wrażliwości i dlatego starają się zachować swoje prawdziwe uczucia w tajemnicy. Tak, to nie dziwi fakt, że podczas gdy wiele Księżyce Scorpio podróżują po tej ziemi wszystko czuje się bardzo intensywnie, oni też sobie tego rodzaju jednorodzinnym wygląd. Po tym wszystkim, gdyby znajdowały się na zewnątrz, nie byłyby bardzo poważne konsekwencje w rzeczywistości. Jakie konsekwencje te mogą być to zgadywać … ale jeśli Scorpio Księżyc jest jeden robi wyobraźnię, to z pewnością będzie dość katastrofalne.

Scorpio Księżyc w pigułce: intensywność. Intensywne lubi, intensywne dislikes, intensywna fascynacja intensywne niesmak … i tak, zgodnie z ogólną reputację Skorpion, intensywnych romansów. Jest to bardzo czarno-białe, wszystko albo nic księżyca z niezwykle trwałych wyobrażeń o rzeczach. Jeśli jesteś kochany przez Scorpio Księżyc to jesteś kochany gwałtownie, zupełnie i całkowicie; ale jeśli jesteś znienawidzony przez Scorpio Księżyc, to może równie dobrze nie istnieć. I to jest całkiem możliwe, w radzeniu sobie z tym burzliwym księżyca rodzimych że obie emocje mogą być kierowane na siebie w różnych miejscach w tym życiu. Jeśli Skorpion Księżyc spostrzega, że ??lekceważył je w jakiś sposób … lepiej zrobić dobre razu, albo uciekać i ukrywać się aż nastrój mija, ponieważ według wszelkiego prawdopodobieństwa, zemsta jest wykreślono w twojej głowie!

Scorpio Księżyc: potrącenie Dramat z prywatnym Relaks

Scorpio Księżyc ludzie mają tendencję, aby przejść przez życie, działając na przeczuciach „czytania między wierszami” – zbierając subtelne sygnały niewerbalne, nastroje, intencje, wiadomości Bazowy i takie. Rzeczywiście, ktoś z tym miejscem docelowym księżyca może uzyskać bardzo odmienne znaczenie od samej rozmowy usłyszał przez kogoś z bardziej dosłownego i pragmatyczny umysł. Jest to nie tylko bardzo rozpraszać do natywnego księżyca, ale kiedy reagować na takie postrzeganie często prowadzi do niepożądanych skutków i dramatu. Zatem Ironia Scorpio Księżyc; konsumowane przez skład bardzo wewnętrznym jeden pogardza ??w siebie i przyciągają sytuacje teatralne, podawać jako bezpośredni skutek próbuje ich uniknąć.

Niespokojnych osoba Skorpiona Księżyc powinien pozwolić sobie na pewną odległość od czasu do czasu … prywatnym sanktuarium gdzie można uporządkować swoje emocje, uzyskać zdrową perspektywę, a następnie wyjść z „kokonu” z odnowioną wewnętrznego spokoju i wyższego celu w umyśle , Rzeczywiście, refleksji i medytacji czuje się zupełnie naturalne, do tej introspekcji księżyca rodzimych i zachęca jako sposób stępić i hartować skrajne nastroje. Głęboko wrażliwa dusza, zdolna do wielkiej odwagi i siły … nie ma wiele miejsca na rozwój psychologiczny i mądrości, jakie można osiągnąć z tym księżycowym pozycjonowania.

Scorpio Księżyc: potężną siłą dobra lub zła

Jak w przypadku każdego znaku, istnieją zarówno pozytywy i negatywy do umieszczenia Scorpio księżyca. Znak Skorpiona został przydzielony dwa symbols- Skorpiona i orła. Pierwsza z nich, ukryta istota, która stealths po ziemi; a drugi, symbol władzy i mocy, wznieść się w niebogłosy. Upadki i wzloty … Scorpio Księżyc jest dość znane z obu stanów świadomości … więcej niż większość, w rzeczywistości.

Duchowo Evolved dusze Scorpio Moon mogą (i powinny) wykorzystać dar ich intensywności emocjonalnej i przenieść przysłowiowe góry z nim. Jeżeli osoba Scorpio Księżyc jest z natury dobry, to dobroć duch może przejawiać się w boskich sposobów … Ekstremalne współczucia i wielkoduszności wobec drugiego człowieka, wielki i niezłomnej prawości, nieskazitelnie uczciwy postępowania w sprawach biznesowych i osobistych, a także stałe miejsce w po stronie prawości i sprawiedliwości. Oświecony Scorpio Księżyc zastaw całe ja do każdego i każda przyczyna uzna ważne; wyznają swą dozgonną wiarę jego rodzinie, domu, kraju; a nawet dokonać ostatecznego poświęcenia w kształceniu obietnica służyć Bogu. Tak, to rozmieszczenie księżyc często znajdują się w przywódców religijnych, jako aspekt duchowy jest mocno podkreślić.

Mniej ewoluowały księżyce Scorpio, z drugiej strony, nie są przeciwni użyciu skrajnej środki, aby dostać to, czego chcą. Koncentracja władzy w tym umieszczenie znaku doprowadziła niejednego krnąbrnego Scorpio księżycowy rodem dół ciemne i przebiegły ścieżkę zepsucia. W bezpośrednim przeciwieństwie do swoich odpowiedników oświeconych; nielegalne sprawy, nielegalne transakcje i podstępne, drobna i kłamliwe zachowanie, psychologiczne zawirowania i lojalność do nikogo, ale sami są trademark znaki strapionych Scorpio Księżyc. Ponownie, to wszystko ze względu na fakt, że skorpion jest w upadku księżyca, dzięki czemu emocje czuć się nieswojo, nienaturalne i wszechogarniający. Z tematem wszystko albo nic w pracy, a nawet w tym placement będzie produkować niektóre skrajne wyniki.

Scorpio Księżyc i Sex

Mówi się, że impulsy seksualne dysk Scorpio Księżyc natywną moreso niż inne znaki księżyca, być może dlatego, że emituje taką pasję i intensywność, że jesteś zawsze w potrzebie uwolnienia. Scorpio Księżyc jest utożsamiane z transcendentalnej kochania lub „sex duszy”, w którym uczestnicy doświadczają wzniosły stan świadomości, w drodze aktu fizycznego samej płci. Oczywiście, podczas gdy „nirwana seksualne” jest zjawiskiem rzadko z dnia na dzień, to księżyca osoby zostały opisane jako posiadające dodatkowy potencjał tych osiągnięć. Przynajmniej, księżyc osoba przyznaje się do posiadania wysokiego popęd płciowy, nawet uwzględniając płeć wpływa na swoje decyzje w pewnych momentach życia.

Scorpio Księżyc jako nurturer

Scorpio Księżyc nurturer jest ostro ochronne i psychologicznie wszystkim czasochłonne. Skorpion Księżyc Matki, czyli „Smothers”, ponieważ są one czasami nazywane, musi nauczyć się hartować ich intensywność. Jeśli kochanek Skorpion jest zaborczy w jej sprawy, matka Scorpio jest równie zaborcza jej dzieci. To będzie jej ciągłe wyzwanie do „puścić”. Te tubylcy księżyca musi uzyskać panowanie na tym fretfulness która prowadzi do ciągów nieprzespanych nocy, a mniej przeszkadzają w codziennym perypetie ich młodych synów i córek. Skorpion Księżyc Matki muszą na ogół pozwolić sobie na relaks, schładzanie i wycofać. An-ziemia znak lub ziemia partnerem moon-sign można pożyczyć pocieszające i uziemienia wpływ na nurturer Scorpio, który pozwala jej niepokojący wymknąć się spod kontroli po raz kolejny.

Inne tematy sygnatur i troski o Scorpio Księżyc: sekrety, tajemnice, ciężkość, psychologia, zasilania, sterowania, pasja, obsesja zemsty, lojalność, sex, głębia uczuć, etyki, duchowości, samotności, śmierci. Nie, księżyc Scorpio pewnością nie jest zrobiony z zielonego sera, lecz niektóre z najsilniejszych aspektów ludzkiej egzystencji. Ten księżycowy rodzimych musi nauczyć się ogarnąć rzeczywistość ze swoich własnych emocji w przeciwieństwie do pracy lub ukrywa się przed nimi. Jeżeli osoba Scorpio Księżyc może poruszać swoją własną duszę na wyższy i bardziej wzniosłego miejscu, będzie on rozpoznać potencjał dla pełnych i całkowitych happines, które wchodzą w siebie … a transformacja będzie potężne na pewno.

Copyright 2005 Dina Giolitto. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podobał Ci się ten artykuł? Mają więcej tego samego wysłana do skrzynki odbiorczej każdego miesiąca. Zapisz się na Copywriting i Marketing Ezine od Dina na Wordfeeder.com i nauczyć się pisać przyjazne dla wyszukiwarek internetowych i kopię rynkową firmy w oparciu internetową za darmo.

Artykuł dzięki: xmlogos.com