Dlaczego camping

Dlaczego camping

Kauai ma cztery campingów znajdujących się w parkach stanowych. Dwa z nich, zarówno w mieście górskich łąk leśnych są łatwo dojechać samochodem, jeden, na plaży, najlepiej dojechać na cztery koła, a czwarty jest kemping z plecakiem na koniec 11-milowej szlak Na Pali za.

Koke`e State Park – Mosquito Free, Wyżyny Camping na Kauai

Dwa camping tu znaleźć w chłodnych i mglistych wyżyn Koke`e State Park, kilka mil od pustyni schną Waimea Canyon. Wiele z licznych szlaków turystycznych State Park zaczynają niedaleko campingów i meander przez pachnących lasów cedrowych i eukaliptusa pod starożytnego KOA i wysokimi sekwoje i pachnących kwiatów i ostatnie soczyste owoce.

To nie jest to, co można oczekiwać od tropikalne wakacje, ale jest to bardzo piękne lasy deszczowe oraz dla osób zainteresowanych flory i fauny Hawajów bardzo intrygujące. Obszar ten jest przesiąknięty legendy, a także domem dla jednego z najwspanialszych widoków na wyspie, która otwiera się na Na Pali. I dodatkowy bonus – komary nie obchodzi wiele dla chłodu, więc rzadko można zobaczyć jeden, ale będzie można zobaczyć wiele kolorowych ptaków, które docenią również komary bezpłatne klimacie.

Temperatura zwykle zanurza się w latach 40. w nocy się tu w 3600 stóp, więc przynieść lub wynająć ciepłe śpiwory (lub pobyt w jednym z dobrze ogrzewane domki, domki lub YWCA hostel). Temperatury są bardzo przyjemne w ciągu dnia, a będzie prawdopodobnie chcą tylko lekka kurtka.

Koke`e State Park Campground

Państwowy Park campingu znajduje się w długiej łąki otoczony przez wysokich evergreeny. Muzeum Historii Naturalnej Koke`e i główny urząd prywatnym Koke`e Lodge (z restauracji / barów) są również tutaj. Podobnie jak większość obozów State Park na Hawajach, to tylko 5 $ na miejscu namiot na noc. Zezwolenia campingowe można zarezerwować nawet rok wcześniej. Jeśli nie jesteś OK z wczesnego wstawania, choć może to nie być miejsce dla ciebie – piać koguty siedziby świcie.

obóz Sloggett

Drugi campingu w Koke`e State Park jest Obóz Sloggett, nazwany rodziny, który przekazał to YWCA w 1938 Obejmuje tereny namiotowe (z prysznicem i toalety), uroczy 1925 zbudowany złożyć wraz z baraku (hostel) i piękne tereny, wszystko utrzymane przez Kauai YWCA. Jest to miejsce do zabawy na pobyt – poczujesz się jak plecach na letnim obozie! Jest historyczną Fire Pit z miejscami dla 40 i wiele innych działań.

Stawki campingu są znacznie wyższe niż Koke`e State pole kempingowe: 10 $ za osobę przeciwieństwie do 5 $ na miejscu, ale jest to naprawdę zabawne i przyjemne miejsce dla rodzin, natomiast kabiny Koke`e State Park campingu i prywatne głównie przyciągają myśliwych i plecakami.

Na Pali Coast State Park Dzikich

Jest to obóz backcountry dla doświadczonych turystów i wycieczkowiczów. Obiekt położony jest na przepięknej chropowaty wybrzeża Na Pali na przełomie 11 mil wokół punktu do Kalalau Trail. Opłata Camping: $ 10 i zamiast na miejscu jak w przypadku dwóch pozostałych, to na osobę na Na Pali.

Camping na plaży Polihale State Park Kauai

Ten Polihale State Park campingu znajduje się uderzająco pięknym białym piaskiem plaży na zalane słońcem zachodniej stronie wyspy, gdzie kończy się niedaleko Na Pali Coast. Jest to rozszerzenie Barking Sands Beach i ma ogromne wydmy, tak wysoka jak 100 stóp w miejscach.

Wady na tym campingu: trzeba przemierzać około 5 mil na otwór pot jeździł polnej drodze. Większość z nich nie idź tu bez napędu na 4 koła.

Innym minusem jest to, że nie jest to bezpieczne kąpielisko z powodu jego zdradzieckich prądów. Istnieje możliwość kąpieli w królowej Bath, skały pokryte puli na południowym końcu, ale Queen wanna jest tylko bezpieczne, gdy surf jest małym lub ocean jest spokojny. W przeciwnym razie jest to bardzo niebezpieczne. I nie ma ratownik na tej plaży.

Na plus: ustawienie jest jak wspomniano niesamowite i będziesz mieć romantyczne zachody słońca, widoki na Na Pali, brzeg rybackich (kiedy jest spokojny), toalety, piknik schronisk, tereny camping, prysznice na zewnątrz i wody pitnej. Kempingi oto 5 $ za noc.

Camping Kauai może być naprawdę świetny sposób, aby zaoszczędzić pieniądze i poznać mieszkańców i innych wczasowiczów odwiedzających, jeśli lubisz camping. A jeśli nie, to może być po prostu idealny dla ciebie na campingu Garden Isle.

Aby łatwiej dostępne plażowych campingów na Kauai, kliknij na mój profil i przeczytać mój artykuł na Kauai County Campgrounds. Dowiedz się więcej o Garden Isle tutaj: [http://www.coconutroads.com/Kauai.html]

Albo dostać całe pole namiotowe na Hawajach i innych informacji noclegów wraz z linkami do zdjęć, kierunkach i więcej w moim Hawaii Eco Travel Budżet Przewodnik Kauai. Jest przewodnikiem dla każdego z czterech głównych Hawajach wysp, które pokazuje, jak wakacje na Hawajach na sznurowadło.

Należą do nich szczegółowe listy z linkami do zdjęć, wideo, itp kierunkach i wiele wskazówek na zakwaterowanie, przelot, wyżywienie, działalności, sklepy i wiele więcej: Hawaii Eco Travel Budżet Przewodniki

Cindy Blankenship to Hawaii oparty pisarzem podróży i wielokrotnie nagradzany dziennikarz.

Artykuł dzięki: