Jak pracowac i wypoczywac efektywnie

Jak pracowac i wypoczywac efektywnie

esencje kwiatowe, znane również jako środki zaradcze, są doskonałym katalizatorem do pisania i innych form twórczości, zwłaszcza gdy czujesz zakleszczony. Te płyny lecznicze są oparte na polach energii roślin. Nie należy ich mylić z aromaterapii, który obejmuje olejki aromatyczne oparte na ekstraktach z roślin. Olejki doprowadzić do zmian w naszych sposobów rozwiązywania typowych problemów, takich jak zwątpienia i strachu

czytaj więcej na naszej stronie

Na podstawie pól energetycznych kwiatów, te ciekłe mieszaniny wprawione w ruch naturalny proces gojenia, gdy przyjmuje się doustnie kilka razy dziennie przez miesiąc lub dłużej. Butelki zafundować są koncentraty i rozcieńczyć jedną lub kilka z nich w jednej uncji kroplomierzem butelkę wody źródlanej i wstrząsnąć mieszaninę 100 razy, aby je rozproszyć.

Szereg esencji mają zasłużone reputacji jak wzmacniacze kreatywności w szczególności Iris jest zalecane przez różnych producentów, którzy dostarczają je, jak FES. Brałem Iris istotę często, a także dać go do artystów, pisarzy i muzyków, którzy są zablokowane. To mój kwiat podpis, a tam jest barwione szkła tęczówki w oknie pokoju, w którym piszę. Środków, które są szczególnie przydatne dla twórców są wymienione poniżej. Jaskier i słonecznika szczególnie wzmocnić pewność siebie.

PRZYDATNE olejki dla pisarzy i artystów:

Jeżyna i MADIA: Dwie wspólnie pomóc w skupieniu i koncentracji.

Jaskier: Środek ten jest szczególnie pomocne dla tych, których twórczość jest blokowany przez zwątpienia lub niedocenianie ich umiejętności. Jeżeli uważasz, że brakuje talentu, wziąć Buttercup na chwilę.

CALENDULA: lekarstwem na znając moc swoich słów, często skuteczne z pisarzami.

Goryczka: Kiedy blok następujący złą opinię lub inny wpadka, to pomaga umieścić rozczarowanie lub poczucie porażki za sobą.

Grab: łagodzi zmęczenie psychiczne podczas pracy na dłuższy projektu.

IRIS: Iris jest doskonała dla kreatywności i jest bardzo pomocne w przezwyciężaniu bloków i poczucie ograniczenia.

INDIAN PAINTBRUSH: pobudza witalność twórczego impulsu i rozwija energicznych siły woli w tych, którzy mają trudności ze wspierającą intensywność pracy twórczej.

MIĘTA: nadaje jasność umysłu i ułatwia stagnację.

Milin: może być przydatny przy pisaniu o przyczynie lub silnego punktu widzenia; pożycza articulateness i dynamizmu do komunikacji werbalnej.

Shasta Daisy: syntetyzowania pomysły zaczerpnięte z wielu źródeł lub teorii.

Słonecznikowy: rozwija zdrowej, zbilansowanej samoocenę; obsługuje autoekspresji.

Tansy: obsługuje decydujący, celowego podejście ułatwia kunktatorstwo.

Wszystkie powyższe są dostępne za pośrednictwem Essence Flower Society, 1-800-736-9222 lub na http://www.flowersociety.org

Jeśli ta metoda uzdrawiania intryguje cię, doskonały darmowy zasób jest Wibracje Magazine, internetowy kwartalnik edukacyjny, który mam współredagowany od roku 1989. Mamy ponad 350 artykułów w naszych archiwach-tym zbiorach artykułów na temat różnych popularnych tematów, takich jak dzieci i esencje, praktyki duchowe i esencje i artykuły dla profesjonalistów, którzy chcą korzystać z esencji w swojej praktyce. Obecna sprawa jest floweressencemagazine.com

Uwaga: Ten artykuł jest fragmentem broszury Donna Cunningham wskazówek pisania, tekst na jej pisanie seminariów internetowych.

Przeczytaj o zajęciach jesień 2008, w tym jeden dla osób, które potrzebują pisać treści na stronie internetowej, co http://www.moonmavenpublications.com/writingseminar.html

O autorze: Donna Cunningham, uznawane na całym świecie astrolog z ponad 35-letnim doświadczeniem, jest autorem 15 książek na tematy metafizyczne. Wystawione w tomach kilku kto jest kim, ona dała seminaria na temat astrologii na całym świecie i zdobył prestiżową nagrodę Regulusa w 1998 ZAK. Ma także tytuł magistra w pracy socjalnej na Uniwersytecie Columbia. Ona wykorzystuje to w połączeniu podejścia w jej „Drogi Abby” w kolumnie typu Horoskop Dell i jej bieżącej serii artykułów w górach Astrolog.

Artykuł dzięki: