Trujacy bluszcz na trasie – co robic

Poison Ivy jest z pewnością bardzo niebezpieczny roślin. Można znaleźć górskiej wspinaczki, wędrówek, jak również camping, ale czujesz, że masz bardzo duże zagrożenie. Oczywiście, masz bardzo duże zagrożenie. Ale co to jest zagrożenie? To może być to, że spadł z gdzieś. Ale czy zdajesz sobie sprawę, że może być escape wyleczona.W hurtowni odzieży damskiej znajdziesz odzież, która będzie pasowała stylu i osobowości wielu osób Tak może być utwardzana. Ale jeśli przez przypadek dotknąć roślin jak trujący bluszcz to możesz spadła w bardzo duży problem.

Jednak należy wziąć pod uwagę kilka aspektów związanych z tego rodzaju roślin. Czy można sobie wyobrazić, że może to potrwać, a także swoje życie? Z pewnością jest to prawdą i największym dylematem jest to, że nie można wyleczyć. Będziesz po prostu poczekać i można zrobić nic innego.

Ale to, co jest lekarstwem? Pierwszym warunkiem jest to, że należy zachować rannych obszar otwarty. Należy pozwolić powietrza osiągnie rannego region. Z pewnością jest to bardzo ważne dla Ciebie.

Największym zagrożeniem jest urushiol olej, który znajduje się w tej niebezpiecznej rośliny. Ta sprawa ma swoje zadania w ciągu dwóch do trzech godzin. Dlatego też, należy upewnić się, że nie będzie to rozłożone w regionie. Jest to niezwykle istotne. można zastosować alkohol, który może zatrzymać urushiol do rozprzestrzeniania się w różnych częściach ciała.

Ludzie nie są w stanie go zdezynfekować przed jej wejściem w ciało, a ból staje się jeszcze itchier. Trzeba będzie najpierw zwilżyć skórę wodą, a następnie zastosować alkohol w tym regionie.

Woda, jak i gorące powietrze może być bardzo pomocne. W pierwszym mokrym skórę z wodą, a następnie wysuszyć. Ciepło jest bardzo istotne. osłabi sygnały pochodzące z mózgu i będzie prowadzić do zmniejszenia swędzenia, jak również do drapania skóry. Będzie to również pomóc w walce z bliznami skóry.

Należy również sprawdzić jeszcze jedną rzecz w swoim umyśle. Należy pić dużo wody z dużą ilością witaminy C, a także witaminy E. Są to na pewno bardzo dobre dla skóry. Komórka krwi próbuje złapać złych cząstek jak i rozpuścić je. Można użyć proszku do pieczenia do rozpuszczenia wszystkich złych cząstek.

Aloes jest również bardzo dobrym rozwiązaniem. Wszyscy wiemy, że to jest bardzo dobre dla skóry i dlatego należy stosować go na uszkodzonej części. W ten sposób będzie można kontrolować wysypki.

Artykuł dzięki: