Piesze wedrowki a walka z otyloscia

Piesze wedrowki a walka z otyloscia

Otyłość u nastolatków jest narastającym problemem, który stał się gorzej w ostatnich czasach, a stawki są co roku rośnie. Ameryka jest głównym liderem w otyłości u nastolatków. Niektóre raporcie wskazano, że aż 33% nastolatków są teraz otyłych. Uważa się, że więcej niż 25% w wieku szkolnym ma nadwagę, a w rzeczywistości, otyłość i prawie czwarty z nich ryzyko wystąpienia choroby serca, udaru, cukrzycy, a także możliwie wczesnej śmierci.ubrania damskie xxl Najgorsze jest to, że według badań przeprowadzonych badań na temat otyłości u nastolatków, okazało się, że młodzież w wieku od dziesięciu do trzynastu miałoby 80% szansę stania otyłych dorosłych.

Jakie są możliwe przyczyny otyłości?

Otyłość u nastolatków może spowodować, gdy nastolatek ma więcej niż 10% dodatkowego ciężaru nad tym, co jest sugerowane wagi dla danej wysokości. Otyłość u dzieci i nastolatków ma miejsce, gdy ich łączna podaż energii jest większa od całkowitej energii wydatkowanej, czyli energia dziecko lub nastolatka używa się podczas ćwiczeń fizycznych lub działania. Istnieje sporo czynników, które należy rozważyć, gdy patrzy na ten problem.

Historia rodzinna

Jeśli nie ma w rodzinie otyłości szanse są wysokie nastolatek opracuje również otyłość … z rodzicami nad przygotować jedzenie, zaburzenia odżywiania lub oboje rodziców pracuje i nie ma czasu, aby przygotować jedzenie, to wszystko może doprowadzić do opracowania złe nawyki żywieniowe dla nastolatków, kiedy wyjechali do swoich urządzeń.

Jedzenie

Ponieważ czasy przejść, sposób przygotowania żywności, a częstotliwość jest zmieniana, a to jest o wiele inaczej niż nasi przodkowie zrobić. Wtedy nasi przodkowie gotowane od zera, ale teraz są dostępne w restauracji fast food i szybkie posiłki fix wszędzie, wystarczy tylko wybrać numer zrobi. Niektóre badania pokazują, że nastolatki badawcze zje średnio cztery posiłek fast food tygodniowo. To doprowadzi do listy przyczyn jest niezdrowe nawyki żywieniowe i biednych wyborów żywieniowych.

Naprężenie

Nastolatki są pod ogromną presją rówieśników w szkole iw życiu codziennym. Nie może być stresujące wydarzenia w życiu nastolatka, takie jak śmierć, rozwód, a nawet nadużyć. Wielu nastolatków reagują na stres przez przejadanie się. Na początku, że może to również skutkować nie tylko innych ludzi stawiających je w dół, ale także jego / jej własna samoocena biorąc trafienie. Stwierdzono, że duża część z nadwagą nastolatków uważa się klinicznie depresji. Choć depresja może często powodują przejadanie się, zwykle jest otyłych może również powodować depresję. Depresja może prowadzić do niskiej samooceny, a jeśli problem nie jest leczone, może doprowadzić do samobójstwa nastolatka.

Medyczny psychologicznie

Nie mogą być również problemy zdrowotne, które wymagają nastolatków brać leki, takie jak sterydy, chociaż problemy zdrowotne stanowią zaledwie około 1% nastolatek otyłości. Nadwaga nastolatków, w szczególności nie mogą być dotknięte fizycznie, jak psychicznie z nimi staje cele kpin, drwin, a także złe traktowanie meted im przez innego nastolatka w szkole, jak iw społeczeństwie.

Brak doświadczenia

Dzisiejszy styl życia jest znacznie różni się od dziesięciu lat temu, z nowoczesną technologią i fast food oferuje trochę poprawić swoje zdrowie. Teraz dzień, nastolatki są tak entuzjazm spędzać cały dzień i noc przed komputerem, pudełka lub dowolnej konsoli do gier grają swoją miłosną grę. Niektóre nastolatki mogą siedzieć i oglądać telewizję podczas Wiadomości tekstowe swoich dobrych przyjaciół. Wielu nastolatków teraz właścicielem samochodu, więc szansa na spacery również zmniejszyć.

Searching For Relief

Otyłość u nastolatków jest dosłownie biorąc lat od ich życia. Są one na etapie ustalania cukrzycy typu II, choroby układu krążenia i oddychania i wysokie ciśnienie krwi problemów. Leczenie otyłości u nastolatków powinny koncentrować się na długofalowych zmian w diecie, regularne ćwiczenia i wsparcia rodzinnego powinno być zbliżające jeśli nastolatki mają unikać dramatyczne wahania masy ciała. Istotne jest, aby rodzice uzyskać uchwyt na ten problem, zanim będzie jeszcze gorzej.

bilans diety

Do kontrolowania otyłości u nastolatków, nastolatki mogą wymagać wzięcia zdrowy jak zrównoważony matrycy. Umieszczenie dziecka na diecie jest niemożliwością. Lekarzy nie zaleca bo nadal rosną i potrzebują dużo składników odżywczych, aby rozwijać silne kości. Diety również prowadzi do awarii, ponieważ wielu ludzi, którzy nie mogą trzymać się diety dla życia. Gdy jesteśmy w trakcie przygotowywania posiłków w domu należy wybrać żywności, które mają wysoką wartość odżywczą. Staraj się trzymać z dala od żywności przetworzonej i smażone. Nie należy próbować zabrać Foods kocham dzieci; pozwalają dzieci do jedzenia tych pokarmów na mniejszą częstotliwością. Odmawianie dziecko ulubione fast foodów tylko doprowadzi do awarii. Uzyskaj nastolatków zaangażowanych w przygotowanie posiłku. Trener im dokonywanie prawidłowych wyborów, zrównoważony posiłek bez poświęcania na smak.

Regularne ćwiczenia

Otyłość u dzieci jest często wynikiem zbyt małej aktywności fizycznej. Regularne ćwiczenia jest uważany za równie ważne jak dobre odżywianie. Jeśli dzieci są zachęcani do rozwijania regularne ćwiczenia w dzieciństwie, mają znacznie większe szanse na podjęcie go ze sobą w życiu dorosłym. Zachęcić ich udział w pewnego rodzaju aktywności fizycznej, takich jak ogrodnictwo, sprzątanie domu lub mycia samochodu. Weź udział w pewnego rodzaju sportach, takich jak pływanie, gra kosz piłkę lub wędrować na lokalnych ścieżek dydaktycznych.

Wsparcie ze strony rodziny

Ważne jest, aby pamiętać, aby pokazać swoje poparcie. Otyłość u młodzieży to poważny problem, a rodzice, członkowie rodziny muszą rozwiązać ten problem z miłości konsystencji i wsparcia. Wzmacniają potrzebę zdrowego stylu życia, a należy pamiętać, aby zaoferować nagrody i pochwały, gdy nastolatki osiągnąć cele. Utrzymanie dzieci zdrowe daje im najlepszą możliwość życia zdrowego i długiego życia.

Cindy Heller jest zawodowym pisarzem. Odwiedź fast food otyłości, aby dowiedzieć się więcej na temat otyłości wśród nastolatków i innych głównych przyczyn otyłości w Ameryce

Artykuł dzięki: