Jak stawac sie lepszym i zdobywac odznaki

Jak stawac sie lepszym i zdobywac odznaki

Terrance Labonte Lee urodził się 16 listopada 1956 w Corpus Christi w Teksasie. Jest też starszy brat Bobby Labonte i ojcem Justina Labonte. Labonte zaczęły się z ćwierć karłów w 1963 roku i przez czas był 9, Labonte już zdobył mistrzostwo kraju. Gdy dotarł do nastolatków, Labonte wziął na lokalnych krótkich stosy i wygrał mistrzostwa torze w Corpus Christi, Houston i San Antonio.

Labonte zadebiutował NASCAR w 1978 roku, kiedy zakwalifikował się do 19, a zakończył czwarty weekend w Darlington Raceway. W następnym roku, choć przegrał z Rookie NASCAR Winston Cup tytułu roku udał się skończyć w czołowej dziesiątki w punktach. On wróci w przyszłym roku, kiedy zdobył Puchar Winstona na Labor Day. Choć nie dokonywać żadnych wielkich zwycięstw w ciągu najbliższych kilku lat, utrzymywał się na najwyższych pięciu pozycjach, przechodzące przez te kilka lat. W 1985 roku zadebiutował Busch Series i wygrał wyścig w Charlotte.

W 1986 roku miał cztery starty Polaka i wygrał Holly Farms 400. W 1988 roku zdobył czwarte miejsce w punktach i wrócił do dziesiątego miejsca w 1989 roku na mistrzostwach. Zrobił jednak wygrać pięścią biegun w 1991 roku i miał cztery w pierwszej piątce 1992 z wykończeniem 8 miejscu w ośmiu punktach. Miał lepszy w 1996 roku, kiedy udało mu się wygrać North Wilkesboro i zdobył mistrzostwo, jak również. Choć jechał ze złamaną ręką, udało mu się wyciągnąć go i pojechaliśmy przez podwójnego zwycięstwa kolanach z jego młodszy brat Bobby, który wygrał wyścig. Bracia Labonte przeszedł do historii, że dzień będzie tylko czas rodzeństwa przywiózł mistrzostwo i wygrał wyścig w tym samym czasie.

W 1997 Labonte miał dwadzieścia czołowej dziesiątki i wygrał w Talladega Superspeedway. Zdobył się na Texas Motor Speedway i Winston all star wyścig w 1999 roku, ale tylko przyszedł 12 w punktach. W następnym roku, Labonte został zmuszony do pominięcia kilka wyścigów, jak zdiagnozowano u niego urazów wewnętrznych ucha. Wrócił w 2001 roku i wygrał dwa pierwsze sześć wykończenia, ale wrócił 23 w punktach końcowych. W następnym roku udał się do 24. miejscu w punktach.

W następnym sezonie zdobył swoją drugą karierę najlepiej w Mountain Dew i jego południowego bieguna 500 od 2000 w Richmond. Do sezonu 2004 Labonte sprawiły, że znane publicznie, że zrobiłby to jego ostatni sezon w pełnym wymiarze czasu w sezonie. W 2005 roku wszedł w Pocno Raceway 12 jadąc w niepełnym wymiarze godzin. W następnym roku, wygrane Labonte minionego mistrz dał zawodnikom doraźnie potrzebne w pierwszych pięciu wyścigach. Skończyli w miejscu 30., że sezon w punktach. W następnym sezonie, Labonte zakończył na trzecim miejscu w Infineon po zrobieniu hazard przebieg paliwa.

Labonte, który jest zapalonym myśliwym jest również znany jako Iceman do swoich spokojnych nerwów na torze, jest również aktywnie uczestniczy w organizacji charytatywnych, takich jak Ronald McDonald House Victory Junction Gang Camp, które są kilka spośród wielu. Był również głosowanie wśród 50 najlepszych kierowców NASCAR w 1998 roku i obaj bracia Labonte mają park nazwany po nich w Corpus Christi. Oni również wpisany do Texas Sports Hall of Fame. Syn Labonte w Justin Labonte, używane do wyścigu w Karolinie Północnej, a także tor mistrz późno modelu na Caraway Speedway.

Dla największego wyboru Nascar Towaru wraz z do najświeższych wiadomości, NASCARsupershop oferuje to i wiele więcej. Wykonujemy wszystko NASCAR tym Nascar odlew Samochody i NASCAR Kurtki wszystkim za najniższą cenę codziennie! Nie jestem tylko właściciel NASCARsupershop.com Jestem również kalkulatorac.com redaktor, strona deweloper i wielkim fanem NASCAR!

Artykuł dzięki: zapraszamy na naszą stronę internetową