Jak turystyka wzbogaca nas wewnetrznie

Wielki Kali jest kochająca „matka Boga”, aby jej dzieci. Wielki matka trzyma jej ukochane dzieci na kolanach i blisko do jej piersi. Z drugiej strony jest ona także destruktor iluzji, złudzeń i ego. Każdy z najmniejszym ego drży przed boginią i biegnie do schronu, ale bez skutku.

Kali i wieczna gra „w chowanego”

Wielki matka bawi się z jej dzieci gry w „chowanego” i jej dzieci cieszyć się grą do rdzenia.rabatnaac.pl/kalkulator/ Siedząc na kolanach matki Kali jej dzieci się doczekać, kiedy wielki Matka otwiera oczy. W takim oczekiwaniu dzieci zamykają oczy i iść spać, a potem wielka matka otwiera oczy i czule patrzy na swoje dzieci. Choć powieki dzieci czują wstrząs Lightning w ich świadomości, gdy boska matka patrzy na nich z taką intensywnością. Natychmiast dzieci otwierają oczy, ale tylko znaleźć matkę Kali z zamkniętymi oczami. Szeroka gama emocji obejmuje „ukochane dzieci matki”, jak błagają matce Kali patrzeć na nich ponownie. Matka uśmiecha, ale zachowuje jej oczy zamknięte. Nagle, bez uprzedzenia matka patrzy prosto w oczy swoich dzieci tylko na sekundę.

Chwilowy spojrzenie i wieczne prawdy

To chwilowe spojrzenie matki bogini otwiera wieczną prawdę przed swoimi dziećmi, a jednocześnie zdają sobie sprawę, tajemnice całego wszechświata. Odtąd życie jej dzieci zmienia się na zawsze. Zdają sobie sprawę, prawdę istnienia i śmierci i tracą wszelki strach i wszystkie uczucia ograniczeń choć nadal życia śmiertelnego życia. Błogosławieni, którzy wprowadzają dzieci, które wielki kali postanawia przyjrzeć się, jak za pomocą tego, co boskie dzieje tych dzieci matki zrealizować wizję swojego życia i skupić całą swoją energię w kierunku realizacji tej wizji.

Natura łączy sztukę

Nie tylko to, ale coś więcej dzieje się jej błogosławionych dzieci i to jest coś bardzo piękny. „Całość przyrody” wraca do błogosławionych dzieci matki Kali. Rzeka, góry, ptaki, zwierzęta, dzieci, ludzie i wszystkie siły natury przyszedł do nich i „świętować” realizacji odwiecznej prawdy.

Znalezienie cel życia poprzez Kali

Jedno spojrzenie od matki Kali wystarczy zmienić wszystko w naszym życiu. Następnie jesteśmy zawsze na kolanach i możemy poczuć ciepło jej piersi. Poprzez wieczną grę hide-and-seek uświadomimy sobie, żeby być częścią naszego własnego istnienia. W rzeczywistości gra wielkiego Kali nadal, a ona niesie nas do celu naszego życia i daje nam ostateczną błogość zbawienia oraz łączenia się z nią. Gdy jesteśmy częścią odwiecznej grze z matką Boga stajemy się świadomi naszego przeznaczenia i aktywnie poszukiwać jej nawet zmienić nasze przeznaczenie, tak, że możemy osiągnąć ostateczny ścieżkę wyzwolenia z jej błogosławieństwa i aktywnej pomocy. Przejazd przez tą ścieżką uświadamiamy sobie, że matka chrzestna Kali nie opuści nas i już nie będziemy w stanie istnieć bez niej więcej. Get Bonda ugruntował na wieki. Wszystko, co robimy staje ofiarę do niej i każda ścieżka zdecydujemy się przez jej świadomości i błogosławieństwa. Więc kiedy oczy są zamknięte matki Kali prosi nas do jej poszukiwania i gdy oczy są otwarte ona czyni nas zdawać sobie sprawę z rzeczywistości, że ona zawsze była z nami i ona będzie zawsze „być tam” dla nas. Wieczny play hide-and-seek to gra o miłości, o którą wspaniała matka zabiera nas poprzez drogę życia, które mamy dedykowane do niej w pierwszej kolejności.

Najwyższym przejawem natury

Oprócz poszukiwania jej miłość jako „Bogini Matki” możemy nazwać ją do naszego ratowania i pomocy jako najwyższy przejaw natury. Gdy wzywamy ją w ten sposób, że przybiera formę i kształt pierwotnego wojownika bogini do walki duchowej egzystencji. w tej formie daje ona wszystkie siły, aby pokonać skrajne negatywnych sił w głębi naszego wewnętrznego świata, a także, co istnieje we wszechświecie zewnętrznej, która ma tendencję, by stać się barierą postępu naszego życia na drodze wyzwolenia.

Wywoływanie pierwotną boginię

Możemy wywołać ją codziennie w naszym pośrednictwem z ujednoliconą naciskiem naszego świadomego, podświadomości i nadświadomości umysłu. można pośredniczyć ją w następujący sposób.

„Kiedy noc jest najciemniejsza, kiedy gwiazdy są jednak ukryte, gdy nie jest krótka cisza przed burzą, idę w ciemności na pole śmierci. Widzę taniec śmierci i ogniem stosach wszystko wokół mnie. siedzę w środku pola śmierci i medytować na wielkim Kali manifestować w swojej obfitej formie. ona na pewno mnie słucha iz miłością przychodzi. najciemniejsze chmury otaczać nieba i tam jest nagła błyskawica i grzmot, który wstrząsa moim kręgosłupie. Każdy włos na moim ciele stoi wyprostowany jak ryk wirujący wiatr przechodzi przez pole śmierci. Million dusze zmarłych gromadzą się w zakresie sygnalizacji początek tańca umarłych. potężnego morze staje się niespokojny, księżyc chowa daleko w ciemność i cisza nocy ustępuje burzy niewiarygodnych rozmiarów. Natura szaleje w szał, wszystkie słabe ukryć się w strachu i siedzę wciąż czeka na nadejście wielkiej bogini. na bogini przybywa do świetności. ciemna matka taniec śmierci taniec i śmiech niekontrolowany uruchamia się na mnie. Patrzy ciemno, przerażający i groźny. Patrzy na mnie i pochłania mnie całkowicie. Moim istnieniu nic nie znaczy teraz, jak jestem jej częścią, a ona jest częścią mnie. I przekroczyć śmierć wziąć odrodzenie. Budzę się prawdziwego życia, aby przejrzeć celów Wielkiej Matki, która jest tak dobrze zdefiniowane dla mnie. Staję Kali, a ona staje się mnie.

Kochająca matka i bogini śmierci

Wielki Kali kochać, jak straszne. Ona wydaje się straszne ego jak ona niszczy ego kochać cię na zawsze. Jest ona w rzeczywistości, która daje początek wszystkich. Nic nigdy nie istniał bez jej woli i nic nie powinno istnieć bez jej woli. Ona niszczy armię umysłu rodzi urojenia i elusions. Ona uderza terroru naszej związana, ograniczonego i zakontraktowanej ego. Ego drży ze strachu i prowadzi do schroniska, ponieważ widzi węgiel czarny, dzierżący miecz, umazane krwią tancerka śmierci i zniszczenia. Ale nie ma ucieczki. Ego zostaną zniszczone na kawałki. Ego będzie całkowicie zużyta przez ciemny bogini. Gdy umiera ego jest odrodzenie w postaci „boskiej jaźni”. Dla niektórych to nastąpi w ciągu jednego życia, a dla niektórych może to potrwać wiele razy życiowych. Wybór jest w nas, aby objąć boginię teraz albo uruchomić z niej i ostatecznie spaść do jej stóp i tak. Dla wtajemniczonych, którzy wzięli odrodzenie jako boskiej jaźni, ona pojawia się jako niezwykle pięknego, kochanego, drogiego małżonka, wykonując balet nieporównywalnej łaski, przytłaczając je z miłością.

Bogini, która jest poza naszą wyobraźnią

Wielki Kali jest boginią, która jest poza naszą wyobraźnię, a ona nigdy nie może być rozumiane przez sam umysł. Istotą co ona symbolizuje jest ponad umysłem. Jeśli staramy się zrozumieć ją tylko przez umysł możemy skończyć w ciemności i możemy skończyć się dalej. Aby poznać wielkiego Kali i iść ścieżką Kali musimy wznieść się ponad nasze poczucie indywidualnej jaźni i zjednoczyć nasz umysł, ciało, serce, duszę i zewnętrznego wszechświata. Tylko dzięki tej unifikacji naszego wszechświata wewnętrznej i zewnętrznej możemy myśleć o pogrąża się w nieznane i zasięgnąć bogini Kali w jej słodkiej, formie promienistej i czarnym. Kiedy zaczynają pływać w bezmiarze nieznane tracimy bojaźń istnienia i śmierci i zaczynamy uznając przytłaczającą tajemnicę bogini. Takie poddanie się jej w końcu pozwala nam całkowicie rozpuszczają się w jej aksamitne północy uścisku. To byłoby najbardziej cenionych ruch, gdy jej łaski możemy poznać prawdę o swojej niewysłowionej miłości, nawet jak jesteśmy unicestwiona przez jej nieskończoności.

Rozmyślając boginię

Musimy pośredniczenia na nią z naszego świadomego, podświadomości i nadświadomości umysłu w zjednoczeniu z naszym ciałem, sercem i duszą. Możemy użyć dowolnej metody nam się podoba, a nawet oddychanie jej nazwę w dzień iw nocy obudzi ją w naszej wewnętrznej jaźni. Jej przebudzenie jest sygnałem naszej wyższej rośnie. W tym momencie możemy zobaczyć grę kosmiczną matką. Możemy słuchać jej szept, który mówi do nas z miłością tonem, że jest tyle wszystkiego, co żywe i martwe, wrodzone i życia. Jesteśmy świadomi, że przy niej wszystkie dźwięki wszechświata pochodzą od niej, a kończy się w niej. Jesteśmy świadomi, że jest wszechobecny i wszechmocny, aw rzeczywistości każda litera alfabetu stanowi jej intuicyjną mądrość, a cały wszechświat wielbi ją i pada na twarz przed nią. W ten sposób stajemy się związany bogini Kali, a ona staje się związany do nas. Mamy związane ręce i nogi adamantine nici czystej miłości.

Mantra Om Kali Ma

Mantra bogini Kali „Om kali MA” jest pojazd, który może być użyty do osiągnięcia jej domenę podczas medytacji. Cokolwiek jest formą medytacji i co jest formą powołania, recytując mantrę prosty Kali przeniesie nas do wyższej przebudzenia i jej uniwersum. W „Om Kali ma” mantra podniesie nas do swojego świata, a także sprawić by wejść do nas przez każdą możliwą drogą w tym umysłu, serca, krwi, oddechu i duszy. Na tym poziomie staje się ona z nami, a my ją stać. Jest to czas, kiedy jesteśmy świadkami jej boskie taniec i słyszymy Boskie melodie śpiewu. Doświadczamy odwieczną prawdę i wyjść poza świat żywych, jak i martwych, by dotrzeć do świata nowhereness i nicości. Realizacja wiecznej prawdy pomaga nam przezwyciężyć brutalność i granice życia i śmierci. W tym momencie tracimy bojaźń wielkiego Kali a nie ograniczać naszą wizję do wąskiej postaci matki, gdzie jest ona przedstawiona jako proste, przewidywalne, łatwo docenione, słodko boskiej skromny bogini, która jest miłe dla oka, a kto jest pełna do wywołania dobroć. Zamiast kochamy, aby zobaczyć jej parada przedstawione w makabrycznej rzeczywistości unabashed w jej sposobów, uwalniając jej nieograniczoną moc twórczą, porywający ciało i umysł z przeważającymi zmysłowych rozkoszy, napędzających ducha do inspirujących transcendentnych domen i kruszenia nas w jej paszczy czasie , zaniku i cierpienie. W rzeczywistości błagamy, aby matki Kali, aby pokazać nam jej straszną postać, jak już nie boją się poznać prawdę wieczną i wiemy, co to jest poza jej taniec śmierci. Musimy zrozumieć, że tylko poprzez docenianie i kochający każdą formę matki Kali możemy myśleć o osiągnięciu prawdziwego wyzwolenia.

Aby uzyskać bezpłatne informacje i porady na tematy i zagadnienia związane z kobietami, odwiedź http://www.rise-of-womanhood.org

http://www.rise-of-womanhood.org

Ta strona zakłada powstanie kobiecości w prawdziwym tego słowa znaczeniu, http://www.suszenie.com/start/osuszanie-wroclawże jest wzrost o „istocie” kobiecości w płaszczyznach fizycznych, psychicznych, intelektualnych i duchowych. Wymaga to początek kampanii na rzecz prawdziwego wzrostu kobiet we wszystkich sferach życia dla przywrócenia równowagi w przyrodzie.

Gdzieś musimy mieć swój początek i to zawsze lepiej, jeśli zrobimy inicjacji w naszej własnej jaźni. Możemy wzmocnić ten ruch masowy dla „wzrost kobiecości” poprzez wprowadzenie niezbędnych zmian w naszym życiu, jak odczuwane przez nasze wnętrza. Ponadto możemy przekazać nowe myślenie dla innych, którzy dbają, aby słuchać. Mały krok już na pewno doprowadzić do gigantycznego skoku jutro.

Artykuł dzięki: