Jak zmienic swoje zycie poprzez podroze

Jak zmienic swoje zycie poprzez podroze

Przeciętny Amerykanin zjada te same 50 foods całe swoje życie. ‚Tis wstyd, istnieje ponad 40.000 różnych typów tam.

Dawno, dawno temu, zrobiłem to mój rozdzielczość wypróbować jedną nową rzecz w tygodniu. Na początku było to trochę trudne, jakie nowe rzeczy są tam? Myślałem, że próbowałem wszystkiego w sklepie spożywczym. Ale wtedy tak naprawdę zacząłem szukać.

Czy wiesz, że http://nts-energy.pl/powietrzne-pompy-ciepla-panasonic.html nasze sklepy spożywcze nieść pomiędzy 8 i 12 różnych rodzajów sałaty? Można je wszystkie wymienić? Czy wiesz co to daikon jest? Jak o kąkol?

Myślę, że jednym z głównych powodów ludzie nie spróbować czegoś nowego, ponieważ uważają, że nie może się to podoba. Oni po prostu coś nowego kojarzy się z czymś nieprzyjemnym. To bardzo osłonięta sposób na życie. Zwłaszcza, że ??nie ma tak wielu bogatych smaków, soczyste i kuszące zapachy, tekstury, które mogą być tworzone za pomocą nowych połączeń i nowych składników.

Czy kiedykolwiek słyszał o kurkumą? Albo jak o kminku? Są to dwie przyprawy szeroko stosowane w kuchni indyjskiej i może dokonać każda potrawa bardzo aromatyczne i bogate. Są też wspaniałe, jeśli masz jakikolwiek problem chorób serca, takich jak wysoki poziom cholesterolu i wysokie ciśnienie krwi.

Czy kiedykolwiek myślałeś o dodanie prawdziwy cynamon, a nie podróbki, z wołowiny lub jagnięciny? A co do Buffalo lub strusia? Tak, możemy je dostać w naszym regionie i cynamonu można wydobyć bogactwo, że nigdy nie może myśleć możliwe.

Pierścienie por, w miejscu cebuli, słodkie frytki ziemniaczane, chipsy jarmuż i dynia makaronowa są zdrowsze alternatywy dla bardziej tradycyjnych kuzynów. A ponieważ białej cebuli, ziemniaków i białego makaronu białe ziarna mąki modyfikowane genetycznie mają więcej cukru, mają mniej smaki. Gdy cukier zaczyna dominować w środku spożywczym lub diety, składniki odżywcze i smak są wypychane i który przychodzi cukrzycy typu II.

Jak o świeżym pustyni wypełniona nasion granatu, świeże żurawiny i morwy posypane odrobiną Seltzer wody sprawiają, jasne i orzeźwiający wykończenie każdego posiłku.

Więc oto moja rada noworoczny dla ciebie, spojrzeć wokół sklepie spożywczym, a zwłaszcza sekcji wytwarzania i mięsa, za coś, czego nie próbował wcześniej. Następnie przejdź do Internetu i wyszukać recepty za korzystanie z tego konkretnego składnika. Naprawdę szybkie wyszukiwanie pokazało, że proste trawy cytrynowej ma ponad 2 pół miliona recepty. zajęłoby całe życie po prostu zbadać wszystkie aspekty tego jednego składnika. Wystarczy pomyśleć, ile zabawy będzie zbadać wszystkie 40.000 wyborów żywieniowych.

Nie bój się próbować nowych rzeczy, nie ma nic w sklepie spożywczym, który ma na celu cię skrzywdzić. Próbowałem nawet brukselki ponownie. Nie podobał im od dzieciństwa, więc dałem im kolejną szansę. Nadal ich nie lubię. I to jest w porządku, nie musisz lubić wszystko.

Christina major jest Naturopathic Doctor and Holistic Dietetyk Crystal Holistic Health Consulting. Kryształ Holistic Health pomaga ludziom przekształcić swoje życie z ofiar cukrzycy typu II, wysoki poziom cholesterolu i wysokie ciśnienie krwi do ocalałych, którzy obniżają ich numery, wysiąść leków i zwiększyć swoją energię, aby mogli zaoszczędzić pieniądze, odzyskać kontrolę nad swoim życiem i poprawy zdrowie i szczęście ich rodzin.

Artykuł dzięki: sprawdź ofertę na stronie internetowej