Na co warto uwazac w gorach – zwierzeta

Pchły nie tylko gryźć i żyć swoje zwierzęta, gryzą ludzi też. Typowa ludzka reakcja na ukąszenie pchły jest powstawanie małych, twardych, czerwonych, lekko podniesiony, swędzenie miejscu bez obrzęku. Niektórzy mogą wystąpić krwawienia, szczególnie jeśli ugryziony powierzchnia jest porysowana. Pojedynczy punkt przebicie spowodowane pcheł jest zwykle widoczna w środku każdego miejsca.kręgi betonowe

ukąszenia pcheł zwykle występują na nogach i kostek. Różni ludzie mają różne reakcje na sprawdź ofertę na stronie internetowej fleabites. Niektórzy ludzie są całkowicie nieatrakcyjne pcheł i nie są zależne od obecności pcheł, podczas gdy inne mogą być „atrakcyjne” i wrażliwe na pchły powodując poważnych reakcji alergicznych na nich kęsami.

Zobacz kilka zdjęć z ukąszeniami pcheł na ludziach

Cóż, jak leczyć ukąszenia pcheł na człowieka? Przed uruchomieniem się do lekarza rodzinnego, aby udać się do dermatologa, oto kilka domu środków do leczenia ukąszenia pcheł na człowieka.

1. Po pierwsze, ważne jest, aby zachować oparzone czyste. Umyć gryzie z jakimś antyseptycznym balsamem lub mydła. Użyciu zimnej wody, ale zapobiec stosowanie ciepłej lub gorącej wodzie, ponieważ może to mają tendencję do stymulowania swędzenie

2. Po drugie, zastosować zimny kompres na ukąszenia, aby zmniejszyć obrzęk.

3. Nie zarysować powierzchnię zapalenie gdyż może to prowadzić do otwartych ran i zakażeń wtórnych.

4. Jeżeli obszar dotknięty jest odczytywany i obrzęk, można zastosować łagodny krem ??sterydowy jak 1% hydrokortyzonu krem. To powinno być łatwo dostępna z każdej farmacji bez konieczności recepty. Hydrokortyzon pomaga w redukcji zapalenia szybko. Ewentualnie, jeśli masz butelkę galmanu balsam w domu, to może pomóc też.

5. Bardzo często swędzenie spowodowane przez fleabites mogą być bardzo intensywne. Doustna dawka przeciwhistaminowego jak Dimetapp, Chlortrimeton jest bardzo skuteczne w łagodzeniu swędzenia. Gdy zatrzymuje swędzenie, będzie zatrzymać zarysowania, jak również i uzdrowienie odbędzie się szybciej.

Leczenie ukąszenia pcheł korzystających z tych środków domu powinny poprawia w ciągu kilku dni, jednak jeśli stan pogorszyć przy czym pozostawały one czerwone i spuchnięte ze zrzutów, a następnie wyjazd do lekarza rodzinnego może być konieczne. Lekarz może przepisać kuracji antybiotykowej dla Ciebie i szczepionki steroidu może być konieczne, aby zatrzymać stan zapalny.

Jednak sukces w leczeniu ukąszeń pcheł jest w żaden sposób rozwiązania problemu. Aby uniknąć dalszych ukąszenia od tych małych stworzeń brzydkie, jedynym rozwiązaniem jest pozbycie się z nich całkowicie. Zabijanie pcheł w domu, pozbycie się pcheł u zwierząt domowych jest to, co trzeba zrobić w ramach swojego planu zagłady pcheł

Ann posiada obudowę schroniska 150 psów i kotów. Rozumiejąc trudności i frustracji właścicieli zwierząt domowych w pozbyciu się pcheł, ma opublikować na stronie internetowej „Flea Control” w celu pomagania ludziom szczególnie właściciele zwierząt rozwiązać ten problem całkowicie.

Artykuł dzięki: ubezpieczenie oc stawki